MOBİL UYGULAMA GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Sürüm V.3.8.x, 15 Mayıs 2019

Tüm Kullanıcılarımızın gizliliği bizim için çok önemlidir. Bir Uygulama Kullanıcısı olarak Hizmetimizi kullandığınızda, (Uygulama Yayıncısı olarak) Kişisel Verilerinizi İşleriniziz. Bu Gizlilik Bildirimi, Kişisel Verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve işlemeyi sunmamızı sağlar. Dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

1. Bu Gizlilik Bildiriminde belirtilmesi gerekiyor mu? Bu Gizlilik Bildirimlerindeki bölümler size aşağıdakiler hakkında bilgi verir:
İşlenen Kişisel Verilerin ürünleri,
Kişisel Verilerin işlenme dosyaları,
Kişisel Verilerin işlendiği bölgeler,
Kişisel Verileri korumak için uygulanan güvenlik önlemleri,
Üçüncü kişilerle ilgili sorumluluk sınırları,
Kişisel Verilerinizi görüntüleme, değiştirme ve silme,
Bu Gizlilik Bildiriminde yapılan değişiklikler;
Sorunuz veya açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız?

2. İşlenen Kişisel Verilerin araçları

A. Hizmetimiz tarafından kullanılan Kişisel Veriler

Hizmetimizi geliştirmek için Anonim Verileri kullanırız. Bu bilgiler, Hizmet aracılığıyla kamuya açıklanmayacaktır.

B. Otomatik olarak bilgiler. Çoğu diğer web siteleri ve çevrimiçi hizmetler gibi, uygulamayı nasıl kullandığınızla ilgili olarak otomatik olarak üretilen bilgileri toplar ve ilişkilerz. Toplanan bilgiler, ip adresinizi ve / veya benzersiz cihaz kimliğini içerir.

Özellikle katılmayı bırakıp, Uygulama, bakanlık konum bilgilerinizi toplayabilir. Her durumda, departmanınızın konum bilgilerini hazırlamasını mobil sıcaklık ayarlarından engelleyebilirsiniz. Sosyal ağ hesaplarından bilgi erişimi ve toplama izni özellikle tercih edilirse, sosyal ağ hesaplarındaki temel kişisel bilgileri edinirsiniz (adınız ve e-posta adresiniz gibi) ve ayrıca sosyal ağ kullanıcı adı ( şifreniz değil ) ve Uygulama aracılığıyla paylaştığınız yayınlarla ilgili etki. Erişilebilir ve alınabilecek bilgileri kontrol etmek için hesabınızın Gizlilik tercihlerini nasıl ayarlayabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen sosyal ağın Gizlilik Politikasına bakın. Aynı zamanda, uygulamanın nasıl kullanıldığına ilişkin otomatik olarak oluşturulan bilgilerle ilgili olarak gerçekleşir. Bu tür bilgiler,

Uygulamanın Temel kullanıcı yetkilendirme özelliklerini etkinleştirirseniz, aşağıdaki ek bilgiler saklanır:

İsim,
E-posta,
Telefon numarası (isteğe bağlı);
Facebook, 
Twitter, 
Google+ veya LinkedIn gibi harici bir sağlayıcı tarafından gönderilen ek profil bilgileri.
 
Uygulama sahibine, uygulama kullanımı hakkında bilgi vermek için aşağıdaki (bilinmeyen) bilgileri topluyoruz:

• Uygulamayı açtığınız an,

• Uygulamanın içinde açtığınız ekranlar ve bu ekranlarda harcadığınız süre boyunca,

• Uygulamadan kurtarmanız an.

Not: Kullanıcı yetkilendirme özellikleri etkinleştirilirse, giriş yapıldığında anonim bilgilerde sizin bilgilerinizde saklanabilir. Eğer akıllı alarm reklamları aktifse, uygulama ile entegre çalışan BleshSDK'nın ayrıntıları bilgileri burada sunulmaktadır. 

BleshSDK kullanan kullanıcıların bildirim izni durumu, bluetooth durum bilgisi, cihaz bilgileri, reklam tanıtıcısı (IDFA), konum, operatör, yüklü uygulama listesine erişilmekte olup sağlanan bu bilgiler için gerekli güvenlik önlemleri esas alınmaktadır.
Kullanıcının, kendisine iletilen kampanyadan oluşan fotoğraf albümüne başvurması durumunda, Kullanıcının fotoğraf albümü ve kamerasına erişilmekte ve ekran görüntüsü fotoğraf albümü kaydedilmektedir.
Bilgiler yalnızca Kullanıcı'nın izin verdiği ölçüde Uygulama üzerinden anlık bildirimler gönderme amacı kapsamında, güvenli şekilde ve yalnızca kullanılması gereken süre boyunca kullanılır. Bilgiler, yalnızca söz konusu işlemlerin gerçekleştirilmesi için üçüncü taraflarla paylaşılmakta olup, bu kapsam dışı bilgilerin yayınlanmasına ve ifşa edilmesine izin verilmemektedir.

C. Esnek Bilgiler Boyut sadakat kartı, haber bültenleri, reklamcılık gibi bazı etkinliklerle başvurmanız istenebilir; bu durumda bazı kişisel bilgiler kaydedilir. Bu bilgiler, hizmetimizin (üçüncü kişilerin dahil) verileri saklanacak ve bizimle paylaşılacaktır.

Uygulamadaki fotoğraflar da dahil olmak üzere veri yüklediğinizde, paylaşılacak ve sunulacak diğer tüm kullanıcılar tarafından görülebilecektir.

3. Kişisel Verilerin işlenme amaçları

A. Amaçlar Taraflar Kişisel Verileri aşağıdaki şekilde çalışır: 

Hizmeti kullanmanızı sağlamak için,
Hizmetimizle ilgili bilgileri güncel tutmak için,
Hizmetin yenilenebilir ve/veya özelleştirilmesi için,
Sizi kandırmak ve/veya Hizmeti kişiselleştirmek için,
Sizi öğrenmek ve dolandırıcılığı önlemek için,
Destek sağlamak için,
Kişisel Verilerinizi, bizden bunu talep etmeniz halinde veya yasal olarak geçerli olmak kaydıyla, üçüncü kişilere iletmek.

B. Kişisel Verilerin üçüncü kişilere iletilmesi Sizden izin alınmaksızın Kişisel Verilerinizi üçüncü kişilere satmamaktayız, satmıyoruz veya kiralamıyoruz. Bununla birlikte, Ücretli Hizmetlerle ilgili ödeme sağlayıcıları ödeme yoluyla Kişisel Verilerinizi boyutlandırma veya talimatlar yerine sağlamanız karşılığında sağladığınız, Kişisel Verilerinizi üçüncülerinizi karşılayabilirsiniz.

Uygun olup olmadığınızı bu tür turlarda üçüncü partilerde kullanmak için "toplu anonim veriler" sağlamanız mümkündür. "Toplam anonim veriler", boyutu geri gönderilemeyen ve bu nedenle Kişisel Veriler olarak sayılmayan verilerdir. Örneğin, Kullanıcıların Hizmetinin nasıl kullanıldığını daha iyi tutmak için toplu anonim veriler kullanabiliriz.

Üçüncü bir tarafla birleştiğimiz veya bir üçüncü tarafla birleştiğimiz veya bir yeniden çalıştırmaya tabi durumda, Kişisel Verileriniz üçüncü kişilere açıklanabilir ve / veya bu üçüncü kişiye devredilebilir. Bu üçüncü taraf, Kişisel Verileri ve bize göstermez, diğer bilgileri kullanma devam etme hakkına sahip olacaktır.

Kişisel Verilerinizi, iyi niyetli, bir mahkeme kararı, halen devam eden adli işlem, cezai veya sivil mahkeme celbi veya kolluk kuvvet makamları tarafından verilen diğer yasal işlem veya taleplere uymanız mümkün olup olmadığına inanamadığınız takdirde yapılabilir veya egzersiz yapılabilir Yasal haklara veya yasal iddialara karşı savunma.

4. Kişisel Verilerin işlendiği yerler

Hizmet kapsamındaki işlenen verilerin tutulduğu veriler ayrıntılı veriler bulunmaktadır., Türkiye, İrlanda, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri bölgelerinde yer alan barındırma hizmetleri mevcuttur. Bununla birlikte, işlenen Kişisel Veriler, bu ülkeler ve bölgeler dışında bir ülkede bulunan muhafaza sunucularına aktarılabilir ve depolanabilir. Kişisel Verilerinizi güvenli bir şekilde ve bu Gizlilik Politikasına uygun şekilde sağlamak için makul ölçüde gerekli tüm adımları atacağız.

5. Kişisel Verileri korumak için hangi güvenlik önlemleri alınır?

Verilerinizin güvenliği ve diğer Kullanıcıların güvenliği bizim için çok önemlidir. Kişisel verilerinizin kaybı ya da herhangi bir kaçak işlemeye karşı korunmak için teknik ve organizasyonel önlemler alınmıştır. Aşağıdaki uygulamaları uyguladık: sunucularımızı güvenlik duvarları, SSL bağlantıları ve hassas verilerin şifrelenmesi yoluyla koruma. Bu liste ayrıntılı değildir.

6. Üçüncü kişilerle ilgili sorumluluk sınırları

Hizmetimizin üçüncü ülkeler tarafından sunulan hizmetler ve/veya ortakların, reklam verenlerin ve diğer üçüncü kişilerin web sitelerine veya hizmetlerine köprülenmesi.

Tarafların, bu üçüncü kişilerin içeriği, web siteleri veya hizmetleri üzerinde herhangi bir kontrol veya etkisi yoktur. Üçüncü kişi web sitelerinin ve kullanım şekli için farklı Gizlilik hakları uygulanabilir. Bu Gizlilik Beyanı, yalnızca ittifaklar tarafından Hizmetin kendi hesabıyla elde edilen Kişisel Verilerle ilgili bilgilerdir. Taraflar, üçüncü taraf web sitelerinin ve hizmetlerinin içeriği, uygulamaları veya işletilmesi ile ilgili herhangi bir sorumluluğu kabul etmez.

7. Kişisel Verileri Görüntüleme ve Silme

Uygulamayı kullanarak kişisel bilgileri e-posta yoluyla benimle geçiş veya silmek için bir istek gönderebilirsiniz. Kimliğinizi bozmak için ek bilgi sağlamanız istenebilir.

8 . Çocuk gizliliği

Çocuklarla ilgili kişisel bilgiler veya kasıtlı olarak toplanmamaktadır.

9. Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin maliyetini arttırır, hasar riskini en aza indirir, bilgi kaybı ve yetki erişiminden veya bilgilerinizi kullanmak için gereken önlemleri alırsınız. Bununla birlikte, bu temel mutlak bilgi özgürlüğü sağlayamamaktadır. Dolayısıyla, kişisel bilgilerinizin masrafları sağlamak için çaba sarf edilir, ancak bu garanti edilmez ve Uygulamanın ve ilgili veri tabanlarının herhangi bir haksız davranış, arıza, izinsiz engeller veya erişim veya diğer kesinti kullanımları ve aralıklı kullanımlardan muaf artması makul bir şekilde beklenemez.

10. Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Düzenlemeler

Bu Beyan, herhangi bir zamanda güncellenebilir. Taraflar, Gizlilik Bildirimi'nin güncellenmiş bir bölümü Hizmet yayın süreci boyunca. Taraflar, bu Gizlilik Bildiriminde yapacağınız değişikliklerden haberdar olmak ve kişisel Kişisel Verilerinizi nasıl koruma, alacakları konusunda bilgi sahibi olmak için bu yedekleme zamanını kontrol etmenizi önerir. Bu Gizlilik Bildirimini düzenli olarak gözden geçirme ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmak sizin sorumluluğunuzdadır ve kabul ve taahhüt eder.

Bu bildirimde yapılan herhangi bir kişiye bağlı özellikleri kabul etmektesiniz. Değişiklik bilgilerini değiştirdikten sonra uygulamayı kullanmaya devam ettiğinizde, değiştirilen Bildirim'i kabul ettiğinizi göreceksiniz. Değiştirilen Bildirimi kabul etmiyorsanız, uygulamayı kaldırmanız ve onu daha fazla kullanmaktan kaçınmanız gerekir.

11. Herhangi bir sorunuz ya da açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız?

Bu Gizlilik Bildirimi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya açıklamalarınız varsa, lütfen bir e-posta göndererek benimle iletişime geçin.

Bu Gizlilik Bildirimi son olarak 15 Mayıs 2019 tarihinde güncellendi.